Zadbany Pupil – pielęgnacja psa

Jak dobrać perfumy dla psa

admin 10 sierpnia 2011 Pielęgnacja psów Brak komentarzy

Perfumy dla psów nierzadko zawierają nuty zapachowe, które mogłyby sprawiać wrażenie przeznaczonych dla ludzi. Idealnie niwelują nieprzyjemne zapachy sprawiając wrażenie świeżości naszego pupilka, który pachnie jakby niespełna kilka chwil wcześniej zażywał kąpieli. Perfumy stosują prawie wszystkie salony kosmetyczne, które zajmują się pielęgnacja psów. Używane perfumy i zapachy są obojętne dla naszych milusińskich i nie robią chyba na nich takiego wrażenia jak na nas. Cena również czasem może przyprawiać o zawrót głowy, ale czego się nie robi dla naszych pupili.

Ludzie często nie przepadają za zwierzętami szczególnie psami ze względu na zapach, który jest dosyć specyficzny. Dzięki dostępnych specyfikom dedykowanym specjalnie da naszych czworonogów w szybki sposób możemy „odświeżyć” pieska.


Niektórzy właściciele psów i firm produkujących tego typu wyroby twierdzą, że tak jak w przypadku zapachów dla ludzi zapachy dla psów są dodatkami takim samym jaki biżuteria czy ubranie. Zapach odzwierciedla również własny styl.

Kosmetyki pielęgnacyjne pierwotnie były projektowane aby wydłużyć czas pomiędzy kąpielami psa, z czasem przeznaczenie ich trochę się zmieniło. Mają one pomagać psom w dłuższym utrzymaniu świeżego zapachu i odpychają brud. Niektóre z nich pomagają także w nabłyszczaniu sierści psa aby wyglądał lepiej i czuł się świeżo.

Mimo, że może wydawać się to nieco dziwne kupowaniu zapachów dla psów, właściciele coraz częściej wyrażają pozytywne opinie dotyczące używania tego typu produktów. Nasz rynek oferuje coraz to nowe preparaty do pielęgnacji naszych pupili, które chętnie kupujemy.

Podziel się z innymi !!!

Wstaw komentarz


× 1 = sześć