Najdziwniejsze gadżety dla zwierząt

kot

Nie da się ukryć, że kochamy własne zwierzaki i chcemy im zapewnić wszystko, co najlepsze. Poza przysmakami, legowiskami i zabawkami, nadal istnieje ogromne pole do popisu dla tych, którzy chcą zaskoczyć swojego zwierzaka, a często również pozostałych domowników.

Firmy produkujące gadżety dla zwierząt ścigają się w wymyślaniu najdziwniejszych przedmiotów. Oto niektóre z nich.

Stacjonarny laser dla kota. Wygląda jak odświeżacz do powietrza, ale nie wypuszcza zapachu, tylko wiązkę lasera, za którą biega większość kotów.

Zwykłe lasery, oczywiście, również działają, ale w tym wypadku właściciel włącza urządzenie na podłodze i nie musi się nim więcej zajmować. Urządzenie samo steruje laserem, drażniąc naszego pupilka.

PetChatz HD to system, który pozwala na prowadzenie wideo konferencji z psem lub kotem. Urządzenie zawiera wyświetlacz i możemy się z nim połączyć z każdej części świata.

Jeśli zwierzak na to zasłuży, możemy na odległość zwolnić blokadę, dzięki której otrzyma smakołyk. To świetne rozwiązanie dla obu stęsknionych za sobą stron, zwłaszcza jeśli właściciel często podróżuje.

Rozstania powodują wzrost poziomu stresu, dlatego warto podtrzymywać kontakt z ukochanym zwierzakiem.

Eyenimal Cat Videocam to po prostu kamerka, którą można umieścić na obroży lub ubranku naszego kota.

Jest to zwłaszcza gadżet dla właścicieli kotów, które spędzają sporo czasu poza domem, na przykład zwiedzając okolice czy w ogrodzie.

Dzięki niej możemy zobaczyć świat takim, jakim go widzą nasze koty, a czasem nawet przekonać się jak wygląda polowanie na mysz czy nornicę.

Samoczyszcząca się kuweta dla kota posiada czujniki, które sprawiają, że łopatka zamontowana w kuwecie sama zbiera odchody, kiedy kot załatwi swoje potrzeby. Wyposażona jest w specjalny pojemnik na odchody, który opróżniamy w wolnej chwili. Dzięki temu nigdy nie zaskoczy nas nieprzyjemny zapach.

iFetch, czyli urządzenie, które samo rzuca piłeczki psu. Wygląda jak modernistyczny wazon, a mechanizm wewnętrzny wyrzuca przygotowane wcześniej piłeczki, dzięki temu nasz pies świetnie się bawi, a my możemy poświęcić chwilę wolnego czasu na inne zajęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *