Chcesz wyjechać na wakacje bez swojego pupila? Oddaj go pod opiekę petsittera!

Petsitter to osoba, która podczas Twojej nieobecności, ze względu na pracę czy urlop, podejmie się fachowej i profesjonalnej opieki nad Twoim pupilem. Takiej opieki, która zapewni psiakowi lub kotu pełne bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Jak go znaleźć? Wystarczy wejść na animalhotels.com i postępować zgodnie z instrukcjami.

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • Jak znaleźć petsittera dla swojego pupila?
  • Co warto wiedzieć o portalu internetowym zajmującym się poszukiwaniem i rejestrowaniem opiekunów dla zwierząt?

Opiekun zwierząt, czyli petsitter do wynajęcia

Problem opieki nad zwierzęciem jest szczególnie palący w okresie wakacyjnym, kiedy wyjeżdżamy na nasz wymarzony urlop. Wtedy często nie mamy z kim zostawić zwierzaka. Część nas z pewnością znajdzie pomoc w gronie rodziny i przyjaciół, jednak spora grupa osób nie wie co począć ze swoim ulubieńcem. Z pomocą przychodzi petsitter. W Europie Zachodniej to popularna praca, którą zajmuje się wiele osób. Jednak w Polsce wciąż jest to nowość.

Aby skorzystać z usług opiekuna, wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową i wyszukać w swoim regionie osobę, który zajmie się Twoim zwierzakiem. Dzięki temu zyskasz dostęp do profesjonalnej obsługi i petsittera, który nie tylko wyprowadzi zwierzaka na spacer, ale także użyczy mu miejsca noclegowego, zajmie się jego odżywianiem, pobawi się z nim oraz zapewni najlepsze możliwe wsparcie. To osoby kochające zwierzęta i potrafiące złapać z nimi doskonały kontakt. Dzięki wyszukiwarce animalhotels.com znajdziesz odpowiedniego petsittera z najlepszymi referencjami.

Jak znaleźć odpowiedniego opiekuna krok po kroku?

Wchodząc na stronę oferującą usługi petsitterów w Twoim regionie wystarczy zaznaczyć odpowiednie dane, czyli rodzaj zwierzęcia, lokalizację i czas, w którym chcemy znaleźć opiekę dla naszego czworonoga. Następnie wyskoczą nam wyniki wyszukiwania z których te uplasowane najwyżej to petsitterzy o najlepszej opinii, którzy zostali ocenieni przez największą liczbę klientów. Następnie wystarczy zarezerwować dany termin i poczekać na potwierdzenie rezerwacji przez petsittera, który potwierdzi, że w danym okresie będzie mógł zająć się Twoim zwierzęciem.

Warto umówić się na rozmowę telefoniczną bądź wymianę wiadomości na czacie z potencjalnym opiekunem naszego ulubieńca. Dostępna jest także opcja wizyty zapoznawczej, by upewnić się, że zwierzak będzie dobrze się czuł w towarzystwie tymczasowego opiekuna. Potem należy potwierdzić rezerwację i zapłacić za okres opieki nad zwierzakiem. Pieniądze które zapłacisz, petsitter otrzyma w ostatnim dniu opieki nad zwierzakiem. Później możesz ocenić opiekuna i wystawić mu jak najlepszą opinię, by inni również mogli skorzystać z jego doskonałych usług.

Podsumowanie

Opcja petsittera to świetne rozwiązanie dla osób wyjeżdżających na urlop oraz takich, które z jakiś powodów przez pewien okres nie będą mogły zajmować się zwierzęciem, m.in. z powodu choroby, wyjazdu, pobytu w szpitalu czy remontu w domu. Na stronie internetowej dla petsitterów znajdziemy ponad 1200 użytkowników oraz miejsc noclegowych dla zwierząt takich jak hotel dla zwierząt, gdzie będziemy mogli oddać naszego pupila pod profesjonalną opiekę.

W wynikach wyszukiwania znajdziemy największe polskie miasta takie jak Warszawa, Kraków czy Gdańsk, a także inne dogodne lokalizacje. Ceny oferowane przez opiekunów zwierząt są atrakcyjne i nie drenują naszego portfela, a my możemy mieć pewność, że nasz pupil będzie pod najlepszą możliwą opieką. Wynagrodzenie zależy od rodzaju usługi, czasu trwania oraz typu zwierzęcia. Dzięki szerokiej ofercie możemy wybrać opiekuna odpowiedniego dla naszego budżetu, posiadającego odpowiednie doświadczenie w opiece nad zwierzętami.