Zimowe ubranka dla psów

chihuahua

Sklepy internetowe i zoologiczne mają szeroki asortyment ubranek dla psów. Właściciele uwielbiają przebierać swoje czworonogi, ale czasami to nie tylko kwestia estetyki, lecz również pragmatyzmu.

Niektóre rasy wręcz wymagają ciepłych ubrań na chłodne spacery. Dotyczy to zwłaszcza małych piesków, które są strzyżone lub mają naturalnie krótką sierść.

Na jesień producenci proponują na przykład ciepłe polary i sweterki w stylu skandynawskim. Nasz pupil nie tylko będzie pociesznie wyglądał, ale również będzie mu ciepło w brzuch, który jest najmniej owłosiony.

Bluzy dla psów mają różnego rodzaju zapięcia na rzepy, dlatego z łatwością możemy je zakładać i ściągać. Niektóre sweterki są wykonane z tak elastycznego rodzaju włóczki, że z łatwością możemy je przełożyć przez łepek i łapki psa.

Rozwiązaniem na jeszcze chłodniejsze dni, na przykład na zimowe spacery, będą kurtki i kombinezony dla piesków. Znajdziemy wśród nich rodzaje, które niczym nie różnią się od zimowej odzieży dla ludzi.

Kurtki podszyte futerkiem, z kapturem lub bez, z różnego rodzaju materiałów, które ochronią psa przed zimnem. Niektóre z nich zakrywają cały grzbiet psa i ogon, a niektóre wyposażone są w specjalny otwór, dzięki któremu ogon wystaje spod kurtki. Wszystko zależy od upodobań naszego psa.

Internetowy sklep Prosperity z ubrankami dla psów oferuje na przykład wodoodporne kurtki, pod którymi znajduje się gruba warstwa bawełny. Dzięki temu możemy być pewni, że czworonóg nie odczuje ani zimnego wiatru, ani deszczu.

Jeśli zaś nasz pies nie toleruje rękawów, co zdarza się często, możemy zapewnić mu ciepłą kamizelkę puchową, w której będzie miał pełną swobodę ruchów.

Osobną dziedziną odzieży dla psów są ubranka świąteczne, które uwielbiają właściciele maltańczyków i shitsu.

Dzięki nim nasz ukochany piesek staje się na czas Bożego Narodzenia pociesznym elfem, świętym Mikołajem czy łosiem z pluszowym porożem.

Opcji do wyboru jest bez liku, a wielu właścicieli psów nie może się powstrzymać przed kupieniem wielu strojów na każdy dzień świąt.